وبلاگ

محصولات تبلیغاتی کاراکسسوری

محصولات تبلیغاتی کاراکسسوری
70 / 100

محصولات تبلیغاتی کاراکسسوری

امروزه بسیاری از تولیدکنندگانی که در زمینه فروش وسیله های خودرو فعالیت می کنند مایل هستند از محصولات تبلیغاتی استفاده نمایند.محصولات تبلیغاتی کاراکسسوری، در طرح های کاربردی و دسته بندی های متنوعی انجام می شود. شما می توانید هر یک از مدل ها و طراحی های متنوع محصولات تبلیغی را برای فروش بیشتر سفارش دهید. دقت داشته باشید که پیش از خرید انواع محصولات تبلیغی باید به خوبی ساختار محصولات را مورد بررسی قرار دهید. پیش از سفارش محصولات باید قیمت آنها را بررسی کنید تا بتوانید بر اساس بودجه و عملکرد محصول  یکی از انواع آنها را خریداری نمایید.

 

محصولات تبلیغاتی کاراکسسوری

محصولات تبلیغاتی کاراکسسوری با استفاده از بهترین متریال ها و طبق استاندارد های کاراکسسوری تولید می شود. در واقع شما می توانید کیفیت آنها را پیش از خریداری بررسی کنید و سپس سفارش تعداد مشخصی از آنها را ارائه دهید. برخی از انواع محصولاتی که به عنوان محصولات تبلیغاتی خودرو شناخته می شود عبارت است از :

 

1. آفتابگیرهای مگنتی شیشه جلو خودرو با آرم تبلیغاتی

یکی از بهترین اکسسوری هایی که به عنوان هدیه تبلیغاتی تولید می شود آفتابگیرهای مگنتی شیشه جلو خودرو می باشد. پرده های آفتابگیر مگنتی با طرح های مختلف از جمله طرح های شاد کودکانه قابل تولید خواهند بود. این نمونه از اکسسوری ها برای افرادی که بچه دارند بسیار جذاب می باشند. با نصب این پرده ها در قسمت شیشه پشتی ماشین جذابیت خاصی برای کودکان فراهم می شود. کودکان با این پرده ها از نور خورشید در امان می مانند و همچنین تصاویر پرده ها برای کودکان جذاب است.

پرده آفتابگير مگنتى با طرح كودكانه خودرو

پرده آفتابگیر مگنتى با طرح کودکانه خودرو

یکی از دیگر پرده های آفتابگیر نمونه های جیب دار با طرح هایی برای بزرگسالان می باشد. این نمونه از پرده های آفتابگیر کارایی بیشتری دارند و در رنگ ها و طرح های متنوعی تولید می شوند. برخی از پرده های آفتابگیر مگنتی که دارای شیشه جانبی خودرو هستند دارای طرح ابر و خورشید می باشند.

پرده آفتابگير مگنتى شيشه جانبى خودرو طرح ابر و خورشید

پرده آفتابگیر مگنتى شیشه جانبى خودرو طرح ابر و خورشید

2. پرکننده های چرمی خودرو

یکی دیگر از محصولات تبلیغی خودرو پر کننده های چرمی هستد. پر کننده های چرمی در فاصله بین صندلی و کنسول خودرو نصب می شوند.تنوع مدل و رنگ در این محصول باعث شده به یک محصول کاربردی برای تمامی خودرو ها باشد.انتخاب با شماست.

پرکننده کنار صندلی خودرو

پرکننده کنار صندلی خودرو

3. جیب نظم دهنده

جیب های نظم دهنده برای نگه داشتن وسیله های خودرو یکی از دیگر محصولات تبلیغاتی می باشد. این وسیله به صورت افقی و عمودی تولید می شود. باید بدانید که نمونه افقی و عمودی با یکدیگر فرق می کنند و در جهت مشخص شده ای روی صندلی نصب می شوند. شما می توانید هر یک از آنها را در تعداد مشخص شده ای به عنوان هدیه تبلیغاتی خریداری کنید.

4. پیش بند کار مخصوص دیتیلرها با آرم تبلیغاتی

پیش بندیهای کار که مخصوص کار دیتیلرها می باشد همراه با جیب مخصوص تولید می شود. این پیش بندها را بسیاری از افرادی که کار دیتیلینگ خودرو را انجام می دهند نیاز دارند. بنابر این آنها را به عنوان محصولات تبلیغی با لوگوی کسب و کارتان سفارش دهید.

5. کاور های تعمیرگاهی

یکی دیگر از محصولات تبلیغاتی کاور های تعمیرگاهی محافظ صندلی خودرو آرمدار و بدون آرممی باشد که در رنگ بندی های متنوع تولید می شوند.

کاور محافظ صندلی خودرو

کاور محافظ صندلی خودرو

6. کاورهای محافظ

کاور لاستیک و زاپاس با آرم مخصوص شما یکی از دیگر محصولات تبلیغاتی کاراکسسوری به شمار می رود که در رنگ بندی های متنوع تولید می شود. تولید این محصول تبلیغاتی با هزینه مناسبی انجام می شود. چادرهای ضد آب یکی از دیگر محصولات پوشش دهنده تبلیغاتی می باشد. این چادرها را می توانید بدون آرم و آرمدار سفارش دهید. کاور های محافظ حیوانات نیز یکی دیگر از کاورهای مراقبتی می باشد که به عنوان محصول تبلیغاتی تولید می شود.

7. سطل زباله و قلاب آویز خودرو

سطل زباله مگنتی خودرو بدون آرم و آرمدار یکی از دیگر محصولات تبلیغاتی می باشد که در رنگ بندی و اندازه متنوع تولید می شود. این سطل ها در خودرو کارایی بیش نظیری دارند. قلاب آویز لوازم داخل خودرو یکی از دیگر محصولات تبلیغاتی می باشد که بسیار کاربردی است. افرادی که نمی خواهند لباس هایشان درون ماشین چروک شود از این قلاب ها استفاده می کنند.

قیمت محصولات تبلیغی خودرو

هزینه ای که شما برای تولید هر یک از محصولات تبلیغی پرداخت می کنید، به مدل و تعداد هدایا بستگی دارد.جهت اطلاع از قیمت به واتساپ، دایرکت اینستاگرام و همچنین تماس با شماره مجموعه تماس حاصل نمایید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.