مشارکت با ما - C449FBBE 947A 4D07 8FC5 BEA0A20F504B


کاراکسسوری در نظر دارد با جذب سرمایه کوچک و بزرگ نسبت به تولید و فروش محصولات خود در ایران و راه اندازی بخش فروش خارجی خود و گسترش خط تولید ایران اقدام نماید.

لزوم ورود هر چه سریعتر به بازار جهانى،برگشت سرمایه و سود به دلار و یروو و رشد روز افزون قیمت در مقابل ریال میباشد.در حال حاضر کاراکسسوری پنل فروش خارجی خود در سایت های Aliexpress و Amazon را راه اندازی و در حال جذب سرمایه و تکمیل و اضافه کردن محصول برای فروش داخل پنل(بهمراه یک پیشنهاد بدون رقیب) و گسترش خط تولید لوازم جانبى خودرو در ایران میباشد.

*پس اگر به راه اندازى کسب و کار و تجارت الکترونیک علاقه دارى و قصد سرمایه گذارى در کسب و کار مطمعن با درامد به دلار و یورو دارى در ادامه همراه کاراکسسورى باش.

مشارکت با ما - 58047C51 66DF 4838 A1ED 5C6CEF6AFB79

ما در واقع برای شرکت جهت راه اندازی فروش خارج از ایران و تکمیل خط تولید ایران در حال جذب سرمایه هستیم, سیستم ما این سرمایه را هر چند کوچک در تجارت ,تولید و خرید و فروش جهانی قرار می دهد،این مشارکت به سه روش و با هر مبلغى امکانپذیر خواهد بود.و براى ترغیب شما یک پیشنهاد وسوسه انگیز هم داریم(دریافت اقامت کشور ترکیه از طریق سرمایه گذارى در پنل فروش خارجى کاراکسسورى با سرمایه اى بمراتب کمتر از مبالغ درخواستى مراکز فعال در زمینه اخذ اقامت)

مشارکت با ما - 4D8EC445 1784 445C 9942 DB9CAE4536D4

ممکن است شما سرمایه‌ای دارید و می خواهید از ایده یک فرد استفاده کنید تا سرمایه‌تان را چند برابر کنید ویا با شراکت و  سرمایه‌گذاری در کسب و کاری مطمعن دارایی‌تان را افزایش دهید،پس در ادامه همراه ما باشید و ایده هاى ما را جهت مشارکت بررسى کنید.

مشارکت با ما - 48987CB2 24D0 4835 8D99 106AD5CB3DB3


نحوه مشارکت با کاراکسسورى به شرح زیر میباشد.

1-سرمایه گذاری کنید

2-شریک کاراکسسوری شوید

3-از طریق پنل کاراکسسوری محصول خود را بفروشید

1-روش اول :قرارداد سرمایه گذارى مدت دار

در قرارداد سرمایه گذاری مدت دار، شخص سرمایه گذار اقدام به سپردن مبلغ معینی پول می کند و همانند سپرده گذارى در بانک ماهیانه سود حاصل از مشارکت را (به دلار و یورو)دریافت میکند.همچنین مدت قرارداد(حداقل مدت قرارداد ٢ ساله) میباشد، از طرف دیگر شرکت ملزم می شود سود مشخصی را به صورت سالانه یا ماهانه یا به هر نحو دیگری که توافق شده است به وی پرداخت کند یا به موجودی صاحب سرمایه بیفزاید.(در این روش سرمایه شما ثابت و میزان سود شما با توجه به تورم افزایشی خواهد بود)

دقت کنید در این روش دریافت سود شما ثابت و به دلار و یروو خواهد بود، پس در نظر داشته باشید که میزان سود دریافتى شما هیچ گاه ارزش خود را از دست نداده بلکه با تغییر بازار و تورم بصورت روزانه تغییر خواهد کرد.

*بعنوان مثال شما از محل سرمایه گذارى خود ماهیانه 300 دلار دریافت میکنید،این مبلغ مطابق قرارداد ثابت و یا افزایشى بوده و در پایان هر ماه به شما پرداخت خواهد شد،حال اگر قیمت دلار افزایشى باشد میزان دریافتى شما از تبدیل دلار به ریال بیشتر خواهد بود،پس با گذشت زمان هیچ گاه سود سرمایه شما کوچک نخواهد شد.

*متوسط بازده و سود روزانه بشرح زیر است.

(در صورتى که جدول خوانا نیست موبایل رو بصورت افقى بگیرید)

         

مبلغ سرمایه به دلار

درصد سود

میزان سود روزانه به دلار

سود ماهیانه به دلار

سود سالیانه به دلار

$1500

~١٨ -25

~ 0.75 – 1 $

~22.5 -٣١/٢٥ $

270 -375 $

$15,000

~١٨ – 25

~7/5 – 10 $

~ 225 – ٣١٢/٥ $

2700 – 3750 $

*میزان سود پرداختی قابل پرداخت به (دلار) میباشد.

مبلغ سرمایه ١٥٠٠ دلار=سود ماهیانه ٢٢.٥ الى ٣١ دلار

مبلغ سرمایه ١٥٠٠٠ دلار=سود ماهیانه ٢٢٥ الى ٣١٢ دلار

(در صورت پرداخت به ریال،سرمایه شما به دلار معادل سازی شده و تا پایان قرارداد سود حاصله بصورت دلاری محاسبه و پرداخت خواهد شد،اما در نهایت میزان اصل سرمایه شما ثابت و معادل همان پرداخت اولیه خواهد بود)


2-روش دوم:قرارداد مشارکت

در این قرارداد شرکت با سرمایه گذار در یک فعالیت تولیدی یا تجاری شریک و همکار می شود و در صورت سوددهی این سود میان شرکت و سرمایه گذار تقسیم می شود. در این دسته از قراردادها هیچ گونه توافق قبلی بر مبلغ یا درصد معینی به عنوان سود وجود ندارد  و در صورت بروز خسارت، صاحب سرمایه به عنوان شریک مسئولیت دارد ، همچنین در صورت سوددهى نیز در میزان کل سود سهم خواهد داشت.این امر یکی از مقتضیات عقود مشارکتی محسوب می شود.

مزایای این روش:

حداقل سرمایه گذارى در قرارداد مشارکتی (مبالغ بیشتر از 100000 دلار)

-امکان اخذ اقامت در ترکیه از طریق شرکت(بدون نیاز به زمان و هزینه)

-در این روش مبلغ پرداختى توسط سرمایه گذار به حساب شرکت واریز و در تولید و یا خرید محصولات مورد نظر شرکت هزینه و سود ماهیانه به حساب بانکهاى ایران و یا بانکهاى ترکیه مطابق میزان سود ماهیانه شرکت از گردش مبلغ سرمایه (دلار,یورو,لیر,تومان)واریز خواهد شد.

-همچنین سرمایه گذار امکان دریافت اقامت بعنوان عضوى از شرکت (بهمراه بیمه )را خواهد داشت،کاراکسسورى از این مزیت بعنوان یک برترى براى جذب سرمایه گذار استفاده میکنه و در نظر داره با یک پیشنهاد بدون رقیب به شما،باعث جذب سرمایه شما بشه.دریافت اقامت از طریق سرمایه گذارى یکى از سریعترین و مطمعنترین روشهاى دریافت اقامت(یک ماه) بدون مدت انقضا و شامل بیمه نیز خواهد بود.

-در این روش اصل سرمایه شما بر خلاف روشهاى مرسوم دریافت اقامت ،از بین نرفته و طبق قرارداد بعد از مدت مقرر در قرارداد (قابل تمدید در صورت رضایت طرفین)به حساب سرمایه گذار واریز خواهد شد.

شرایط عمومی در تمامى روش هاى مشارکت بشرح زیر میباشد:

-عدم نیاز به تزریق یکجای سرمایه(در روش دوم)

-اولین سود ماهیانه,بعد از گذشت ٣ ماه از تاریخ قرارداد(بصورت یکجا) واریز خواهد شد.

-حداقل مدت قرارداد 2 الی 5 سال با امکان تمدید در صورت رضایت طرفین خواهد بود.

-در صورت انصراف زود تر از موعد نرخ شکست 15 درصد محاسبه خواهد شد.

شرایط خاص و بحرانى 

*در شرایط خاص،شرکت طبق نظر هیئت مدیره در نحوه قرارداد و یا پرداخت سود با جلب رضایت طرف مقابل (سرمایه گذار)اقدام به ادامه همکارى و یا تغییر قرارداد خواهد کرد.

اطلاعات بیشتر


٣-روش سوم:فروش از طریق پنل کاراکسسورى

همچنین شما کاراکسسورى عزیز,اگر محصولى در زمینه خودرو,تلفن همراه,اکسسوری های خاص لباس ،حوله و… رو دارید و یا قصد تهیه محصول برای فروش در Aliexpress و Amazon را دارید,میتوانید از طریق پنل فروش کاراکسسورى در خارج از ایران بفروش برسونید,جهت هماهنگى و اطلاع از شرایط فروش هم میتونید از طریق لینک زیر اطلاعات بیشتر رو بگیری تا تجارت الکترونیک خودت رو شروع کنی.

هر محصول از هر جاى دنیا که مد نظر شما باشه براى کاراکسسورى قابل سفارشه

>>اطلاعات بیشتر<<


تمامى مراحل ثبت قرارداد همکارى در محل شرکت ترکیه و یا مجموعه ایران قابل انجام خواهد بود و مبلغ سرمایه به حساب شرکت واریز خواهد شد.

در زیر مدارک مربوط به ثبت شرکت، میزان سرمایه شرکت،برگه اجازه فعالیت، تاریخ ثبت شرکت،کد مالیاتى شرکت در ترکیه قرار داده شده است.

مشارکت با ما - 020607DC C5DC 461A ABDE 4A1016FB5281

مشارکت با ما - 58250AAD F6B3 4E04 A77B 793D88A35849

مشارکت با ما - 770B8352 9EBF 49B3 82FF 7D7E435CA8E6

مشارکت با ما - 9AD3243F B7C6 4913 9EC5 7B81AAFA5B0B


چرا و چطور انتخاب کنم؟

مهمترین دلیل مشکلات اقتصادی مردم علاقه زیاد به شغل های کارمندی، کارگری و مغازه داری است.

‎راه نجات تنها یک راه و آن ورود به تجارت و صادرات و کسب درآمد به دلار و یورو است. 

گام اول 

‎اینکه باور کنید پول در تجارت و صادرات است و در شغل های دیگر پول چندانی نیست مخصوصا که رکود بازار و بی ارزش شدن ریال در دنیا شما را به فکر کسب درآمد به صورت دلار و یورو بیاندازد.

گام دوم

خودت آماده اى؟

اینکه باور کنید این توانایی در خودتان هم هست و احساس نکنید تجارت کار بسیار سختیست و شما نمی توانید از پسش بر بیایید. ارتباط و مطالعه در این بخش برای شما بسیار کمک کننده است.کاراکسسوری به شما کمک میکنه تا به این باور برسید.

گام سوم

یک تاجر و یا یک شرکت پیدا کنید.

و مطمعن شوید دانشش را دارد و هم خوب یاد می دهد و هم روش های یافتن مشتری و سایر امور مربوط به صادرات و تجارت را درست اجرا می کند.کاراکسسوری با تکیه به تجربه و دانش در این مسیر پیشگام بوده و به عنوان یک استارت آپ نو پا آینده طلایی را برای خود و سرمایه گذار ترسیم خواهد کرد.

گام چهارم 

انتخاب کنید

اینکه چطور سرمایه گذاری کنید،اینکه محصولتان را با مشاوره ما انتخاب کنید و ما زیرساخت های مورد نیاز را برایتان اجرا کنیم تا مشتری ها از کشورهای مختلف ایرانی و خارجی به سمت شما بیایند و از شما محصولتان را بخواهند.

با مشاوره رایگان تمام نیاز هاى شما براى شروع گفته میشه

>>ازاینجا شروع کن<<

مشارکت با ما - A535055A B167 41BD ACE6 B2DE4E4EFDF4