کاراکسسوری در نظر دارد با جذب سرمایه کوچک و بزرگ نسبت به تولید و فروش محصولات خود در ایران و راه اندازی بخش فروش خارجی خود و گسترش خط توليد ايران اقدام نماید.

لزوم ورود هر چه سريعتر به بازار جهانى،برگشت سرمايه و سود به دلار و يروو و رشد روز افزون قيمت در مقابل ريال ميباشد.در حال حاضر کاراکسسوری پنل فروش خارجی خود در سایت های Aliexpress و Amazon را راه اندازی و در حال جذب سرمايه و تکمیل و اضافه کردن محصول برای فروش داخل پنل(بهمراه يك پيشنهاد بدون رقيب) و گسترش خط توليد لوازم جانبى خودرو در ايران میباشد.

*پس اگر به راه اندازى كسب و كار و تجارت الكترونيك علاقه دارى و قصد سرمايه گذارى در كسب و كار مطمعن با درامد به دلار و يورو دارى در ادامه همراه كاراكسسورى باش.

ما در واقع برای شرکت جهت راه اندازی فروش خارج از ایران و تكميل خط توليد ايران در حال جذب سرمایه هستیم, سیستم ما این سرمایه را هر چند كوچك در تجارت ,تولید و خرید و فروش جهانی قرار می دهد،اين مشاركت به سه روش و با هر مبلغى امكانپذير خواهد بود.و براى ترغيب شما يك پيشنهاد وسوسه انگيز هم داريم(دريافت اقامت كشور تركيه از طريق سرمايه گذارى در پنل فروش خارجى كاراكسسورى با سرمايه اى بمراتب كمتر از مبالغ درخواستى مراكز فعال در زمينه اخذ اقامت)

 

ممکن است شما سرمایه‌ای دارید و می خواهید از ایده یک فرد استفاده کنید تا سرمایه‌تان را چند برابر کنید ويا با شراکت و  سرمایه‌گذاری در کسب و کاری مطمعن دارایی‌تان را افزایش دهید،پس در ادامه همراه ما باشيد و ايده هاى ما را جهت مشاركت بررسى كنيد.


نحوه مشارکت با كاراكسسورى به شرح زیر میباشد.

1-سرمایه گذاری کنید

2-شریک کاراکسسوری شوید

3-از طریق پنل کاراکسسوری محصول خود را بفروشید

1-روش اول :قرارداد سرمايه گذارى مدت دار

در قرارداد سرمایه گذاری مدت دار، شخص سرمايه گذار اقدام به سپردن مبلغ معینی پول می کند و همانند سپرده گذارى در بانك ماهيانه سود حاصل از مشاركت را (به دلار و یورو)دريافت ميكند.همچنين مدت قرارداد(حداقل مدت قرارداد ٢ ساله) ميباشد، از طرف دیگر شركت ملزم می شود سود مشخصی را به صورت سالانه یا ماهانه یا به هر نحو دیگری که توافق شده است به وی پرداخت کند یا به موجودی صاحب سرمایه بیفزاید.

دقت كنيد در اين روش دريافت سود شما ثابت و به دلار و يروو خواهد بود، پس در نظر داشته باشيد كه ميزان سود دريافتى شما هيچ گاه ارزش خود را از دست نداده بلكه با تغيير بازار و تورم بصورت روزانه تغيير خواهد كرد.

*بعنوان مثال شما از محل سرمايه گذارى خود ماهيانه 300 دلار دريافت ميكنيد،اين مبلغ مطابق قرارداد ثابت و يا افزايشى بوده و در پايان هر ماه به شما پرداخت خواهد شد،حال اگر قيمت دلار افزايشى باشد ميزان دريافتى شما از تبديل دلار به ريال بيشتر خواهد بود،پس با گذشت زمان هيچ گاه سرمايه شما كوچك نخواهد شد.

*متوسط بازده و سود روزانه بشرح زیر است.

(در صورتى كه جدول خوانا نيست موبايل رو بصورت افقى بگيريد)

مبلغ سرمایه به دلار

 

درصد سود

 

میزان سود روزانه به دلار

 

سود ماهیانه به دلار

 

سود سالیانه به دلار

 

$1500

 

~١٨ -25

 

~ 0.75 – 1 $

 

~22.5 -٣١/٢٥ $

 

270 -375 $

 

$15,000

 

~١٨ – 25

 

~7/5 – 10 $

 

~ 225 – ٣١٢/٥ $

 

2700 – 3750 $

 

*میزان سود پرداختی قابل پرداخت به (دلار) میباشد.

مبلغ سرمايه ١٥٠٠ دلار=سود ماهيانه ٢٢.٥ الى ٣١ دلار

مبلغ سرمايه ١٥٠٠٠ دلار=سود ماهيانه ٢٢٥ الى ٣١٢ دلار


2-روش دوم:قرارداد مشارکت

در این قرارداد شركت با سرمايه گذار در یک فعالیت تولیدی یا تجاری شریک و همكار می شود و در صورت سوددهی این سود میان شرکت و سرمایه گذار تقسیم می شود. در این دسته از قراردادها هیچ گونه توافق قبلی بر مبلغ یا درصد معینی به عنوان سود وجود ندارد  و در صورت بروز خسارت، صاحب سرمایه به عنوان شریک مسئولیت دارد ، همچنين در صورت سوددهى نيز در ميزان كل سود سهم خواهد داشت.این امر یکی از مقتضیات عقود مشارکتی محسوب می شود.

مزایای اين روش:

حداقل سرمايه گذارى در قرارداد مشارکتی (مبالغ بيشتر از 100000 دلار)

-امكان اخذ اقامت در تركيه از طريق شركت(بدون نياز به زمان و هزينه)

-در اين روش مبلغ پرداختى توسط سرمايه گذار به حساب شركت واريز و در توليد و يا خريد محصولات مورد نظر شركت هزينه و سود ماهيانه به حساب بانكهاى ايران و يا بانكهاى تركيه مطابق میزان سود ماهیانه شرکت از گردش مبلغ سرمایه (دلار,یورو,لیر,تومان)واريز خواهد شد.

-همچنين سرمايه گذار امكان دريافت اقامت بعنوان عضوى از شركت (بهمراه بيمه )را خواهد داشت،كاراكسسورى از اين مزيت بعنوان يك برترى براى جذب سرمايه گذار استفاده ميكنه و در نظر داره با يك پيشنهاد بدون رقيب به شما،باعث جذب سرمايه شما بشه.دريافت اقامت از طريق سرمايه گذارى يكى از سريعترين و مطمعنترين روشهاى دريافت اقامت(يك ماه) بدون مدت انقضا و شامل بيمه نيز خواهد بود.

-در اين روش اصل سرمايه شما بر خلاف روشهاى مرسوم دريافت اقامت ،از بين نرفته و طبق قرارداد بعد از مدت مقرر در قرارداد (قابل تمديد در صورت رضايت طرفين)به حساب سرمايه گذار واريز خواهد شد.

شرایط عمومی در تمامى روش هاى مشاركت بشرح زير ميباشد:

-عدم نیاز به تزریق یکجای سرمایه(در روش دوم)

-اولین سود ماهيانه,بعد از گذشت ٣ ماه از تاریخ قرارداد(بصورت یکجا) واریز خواهد شد.

-حداقل مدت قرارداد 2 الی 5 سال با امكان تمديد در صورت رضايت طرفين خواهد بود.

-در صورت انصراف زود تر از موعد نرخ شکست 15 درصد محاسبه خواهد شد.

شرايط خاص و بحرانى 

*در شرايط خاص،شركت طبق نظر هيئت مديره در نحوه قرارداد و يا پرداخت سود با جلب رضايت طرف مقابل (سرمایه گذار)اقدام به ادامه همكارى و يا تغيير قرارداد خواهد كرد.

اطلاعات بیشتر


٣-روش سوم:فروش از طريق پنل كاراكسسورى

همچنين شما كاراكسسورى عزيز,اگر محصولى در زمينه خودرو,تلفن همراه,اکسسوری های خاص لباس ،حوله و… رو داريد و یا قصد تهیه محصول برای فروش در Aliexpress و Amazon را دارید,ميتوانيد از طريق پنل فروش كاراكسسورى در خارج از ايران بفروش برسونيد,جهت هماهنگى و اطلاع از شرايط فروش هم ميتونيد از طريق لینک زیر اطلاعات بیشتر رو بگیری تا تجارت الکترونیک خودت رو شروع کنی.

هر محصول از هر جاى دنيا كه مد نظر شما باشه براى كاراكسسورى قابل سفارشه

>>اطلاعات بيشتر<<


تمامى مراحل ثبت قرارداد همكارى در محل شركت تركيه و يا مجموعه ايران قابل انجام خواهد بود و مبلغ سرمایه به حساب شرکت واریز خواهد شد.

در زير مدارك مربوط به ثبت شركت، ميزان سرمايه شركت،برگه اجازه فعاليت، تاريخ ثبت شركت،كد مالياتى شركت در تركيه قرار داده شده است.


چرا و چطور انتخاب کنم؟

مهمترین دلیل مشکلات اقتصادی مردم علاقه زیاد به شغل های کارمندی، کارگری و مغازه داری است.

‎راه نجات تنها یک راه و آن ورود به تجارت و صادرات و کسب درآمد به دلار و یورو است. 

گام اول 

‎اینکه باور کنید پول در تجارت و صادرات است و در شغل های دیگر پول چندانی نیست مخصوصا که رکود بازار و بی ارزش شدن ریال در دنیا شما را به فکر کسب درآمد به صورت دلار و یورو بیاندازد.

گام دوم

خودت آماده اى؟

اینکه باور کنید این توانایی در خودتان هم هست و احساس نکنید تجارت کار بسیار سختیست و شما نمی توانید از پسش بر بیایید. ارتباط و مطالعه در این بخش برای شما بسیار کمک کننده است.کاراکسسوری به شما کمک میکنه تا به این باور برسید.

گام سوم

یک تاجر و يا يك شركت پيدا كنيد.

و مطمعن شويد دانشش را دارد و هم خوب یاد می دهد و هم روش های یافتن مشتری و سایر امور مربوط به صادرات و تجارت را درست اجرا می کند.کاراکسسوری با تکیه به تجربه و دانش در این مسیر پیشگام بوده و به عنوان یک استارت آپ نو پا آینده طلایی را برای خود و سرمایه گذار ترسیم خواهد کرد.

گام چهارم 

انتخاب كنيد

اینکه چطور سرمايه گذاري كنيد،اینکه محصولتان را با مشاوره ما انتخاب کنید و ما زیرساخت های مورد نیاز را برایتان اجرا کنیم تا مشتری ها از کشورهای مختلف ایرانی و خارجی به سمت شما بیایند و از شما محصولتان را بخواهند.

با مشاوره رايگان تمام نياز هاى شما براى شروع گفته ميشه

>>ازاینجا شروع کن<<