وبلاگ

عوامل کدری و ایجاد خط و خش روى بدنه خودرو

معرفی شامپو تاچ لس مفرا سول mafrasol’


از عوامل خط و خش روى بدنه و كدرى رنگ خودرو شما،شستشو با دست و استفاده از دستمال و فرچه،و استفاده از شوينده هاى نامناسب ميباشد.
•به اين فكر كرديد كه چرا رنگ خودرو شما بعد از مدتى از درخشندگى اوليه اون كاسته ميشه؟يا چرا بدنه شما پر از خط و خش ريز دايره اي شده؟

اين يك امر طبيعيست كه در كارواشهاى عمومي جهت صرفه جويي در هزينه ها از شوينده هاى متفرقه كه صرفا جهت شستشو كوتاه مدت كاربرد دارن و در دراز مدت باعث آسيب رسيدن و كدري رنگ خودرو خواهند شد استفاده بشه و با فرچه و دستمال خودرو شما را بشويند.

حتى كارواشهاى بدون آب هم بدترين نوع انتخاب شما برای شستوشوی خودرو خواهد بود,در این نوع شستشو ذرات ریز گرد و خاك همانند یک فرچه دائم در حال شکافتن لایه اول رنگ بدنه خودرو شما خواهد بود.
همچنين كارواشهاى اتومات به هيچ عنوان روش مناسب جهت شستشوى خودرو شما نخواهد بود.

شامپو تاچ لس مفرا سول mafrasol با ذرات ريز نانو به مكانهايى كه امكان دسترسي دست وجود نداره نفوذ كرده،كثيفي و چربي را از بدنه بدون دخالت دست جدا ميكند و باعث تميزي خودرو تا ٩٩ درصد و درخشندگي رنگ بدنه خواهد شد.

استفاده از اين شوينده (شامپو تاچ لس مفرا سول mafrasol) بهترين نوع انتخاب شما براى شستشو خودرو خواهد بود. •در مجموعه كار اكسسورى هميشه سعى در استفاده از بهترين و استاندارترين روش انجام كار با گجتها و ابزار روز دنيا بوده، در همين راستا استفاده از فوم كنون و شامپو هاى تاچ لس از بهترين برندهاى شوينده انتخاب و مورد استفاده قرار گرفت.

استفاده از دستگاه فوم كنون و شامپو تاچ لس براى شستشو بدون دخالت دست بهترين روش مورد تاييد در دنيا بوده و كاراكسسورى در همين راستا تمامي موارد صفر شويي و شستشوى خودرو مشتري خودش رو با استفاده از بهترين ابزار و شامپو هاى تاچ لس(بدون دخالت دست) انجام ميده.

پيشنهاد كاراكسسورى استفاده از شامپوهای تاچ لس جهت جلوگیری از خط و خش روی بدنه خودرو میباشد.

پست های مرتبط

1 نظر در “عوامل کدری و ایجاد خط و خش روى بدنه خودرو

  1. Mat1 گفت:

    Great content! Keep up the good work!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *