وبلاگ

انواع عایق دمپینگ stp

عایق دمپینگ stp
72 / 100

 

عایق دمپینگ stp

آشنایی با انواع عایق دمپینگ stp

در برخی از مواقع ممکن است که شما زمانی که در خودرو نشسته اید صدای کارکرد خودرو موجب آزار و ناراحتی تان شود. در این صورت بهتر است که یکی از انواع عایق دمپینگ stp را روی خودروی خود نصب کنید. در واقع برخی از افراد با اینکه سیستم صدای خوبی روی ماشین خود دارند، کیفیت صدای پخش شده از اتومبیل شان مناسب نیست.

دمپینگ کردن خودرو یکی از بهترین راهکارهایی می باشد که به شما توصیه می کنیم تا کیفیت صدای پخش شده خودروی خود را بهبود ببخشید. فرایند مربوط به دمپینگ کردن شامل نصب نمودن ورقه های متنوع روی خودرو می باشد. شما باید به خوبی این ورق ها را نصب کنید تا کیفیت پخش صدای خودرو را بهبود ببخشید.

انواع عایق دمپینگ stp

انواع عایق دمپینگ stp

متریال های با کیفیتی را برای تولیدانواع عایق دمپینگ stp به کار می گیرند. به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که عایق اتومبیل دارای 4 کارکرد همزمان است. عایق رطوبتی، عایق صدا، حرارتی و لرزش گیر از جمله کاربردهای مهم دمپینگ می باشد. ورق های دمپینگ را به طور معمول با استفاده از روکش های آلومینیوم تولید می کنند. پلیمر یکی دیگر از متریال های به کار برده شده برای تولید عایق می باشد.

متریال های ورق های دمپینگ وارداتی می باشد و دارای مواد شیمیایی مضر نیست. با توجه به این مسئله که اصلا آتش نمی گیرند آنها را به عنوان ورق های غیر قابل اشتعال می شناسند. شما می توانید با خیال آسوده ورق های دمپینگ را در بخش های متنوع خودروی خود نصب کنید.

عایق دمپینگ stp

عایق دمپینگ stp

نصب ورق های عایق صدای stp

یکی از ویژگی های مهمی که هر یک از ورق های دمپینگ دارند این است که چسبی می باشند. به همین دلیل به راحتی در هر بخش خودرو که شما مایل باشید می توانید آنها را بچسبانید. هر یک از روزنه ها را به خوبی و در کمترین بازه زمانی می توانید با این ورق ها بپوشانید. با استفاده از ورق های دمپینگ، می توانید تمامی بخش های خودرو را به خوبی پوشش دهید. سقف خودرو، درب خودرو، کف خودرو و …. را با استفاده از این ورق ها به خوبی می پوشانند. زمان نصب این ورق ها باید به خوبی دقت داشته باشید که تمامی مراحل را نیاز است با دقت طی کنید. در واقع باید بدانید که شما برای نصب این ورق ها حرفه ای نیستید. بنابراین نصب ورق های دمپینگ را به افراد حرفه ای بسپارید.

انواع عایق دمپینگ stp

انواع عایق دمپینگ stp

برای خریدانواع عایق دمپینگ stp باید به خوبی ویژگی های کلی این ورق ها را به خوبی بشناسید. در این صورت می توانید ورق های دمپینگ را با خیال راحت در هر یک از بخش های متنوع خودروی خود نصب کنید. برخی از اصلی ترین ویژگی های کلیدی که ورق های دمپینگ دارند عبارت است از :

1. ابعاد هر یک از ورق های دمپینگ 50 در 75 می باشد. این ویژگی ورق ها نشان دهنده این است که شما به راحتی با هر ورق می توانید بخش مورد نظر را به طور کامل پوشش دهید.

2. ضخامت هر یک از ورق های دمپینگ حدود 1.8 میلی متر می باشد. با وجود ضخامت کمی که دارد کارایی بی نظیری از خود نشان می دهد.

3. جنس ورق ها از فویل آلومینیوم می باشد که نسوز است. در تمامی بخش های ورق ها می توانید فویل آلومینیوم را مشاهده کنید.

4. بیشترین کاربردی که هر یک از ورق های دمپینگ دارند در قسمت درب خودرو می باشد. اما با این وجود بسیاری از افراد در بخش های دیگر ورق ها را نصب می کنند.

5. ورق های دمپینگ خودشان چسب دارند. به همین دلیل به چسب اضافی نیاز نخواهید داشت.

جهت خرید و سفارش انواع عایق صوت و صداگیری فروشگاه کاراکسسوری را ببینید.

انواع عایق دمپینگ stp

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.