وبلاگ

عوامل کدری و ایجاد خط و خش روى بدنه خودرو

عوامل کدری و ایجاد خط و خش روى بدنه خودرو

عوامل کدری و ایجاد خط و خش روى بدنه خودرو


از عوامل کدری و ایجاد خط و خش روى بدنه خودرو شما،شستشو با دست و استفاده از دستمال و فرچه،و استفاده از شوینده هاى نامناسب میباشد.
•به این فکر کردید که چرا رنگ خودرو شما بعد از مدتى از درخشندگى اولیه اون کاسته میشه؟یا چرا بدنه شما پر از خط و خش ریز دایره ای شده؟

این یک امر طبیعیست که در کارواشهاى عمومی جهت صرفه جویی در هزینه ها از شوینده هاى متفرقه که صرفا جهت شستشو کوتاه مدت کاربرد دارن و در دراز مدت باعث آسیب رسیدن و کدری رنگ خودرو خواهند شد استفاده بشه و با فرچه و دستمال خودرو شما را بشویند.

حتى کارواشهاى بدون آب هم بدترین نوع انتخاب شما برای شستوشوی خودرو خواهد بود,در این نوع شستشو ذرات ریز گرد و خاک همانند یک فرچه دائم در حال شکافتن لایه اول رنگ بدنه خودرو شما خواهد بود.
همچنین کارواشهاى اتومات به هیچ عنوان روش مناسب جهت شستشوى خودرو شما نخواهد بود.

شامپو تاچ لس با ذرات ریز نانو به مکانهایى که امکان دسترسی دست وجود نداره نفوذ کرده،کثیفی و چربی را از بدنه بدون دخالت دست جدا میکند و باعث تمیزی خودرو تا ٩٩ درصد و درخشندگی رنگ بدنه خواهد شد.

استفاده از این شوینده بهترین نوع انتخاب شما براى شستشو خودرو خواهد بود. •در مجموعه کار اکسسورى همیشه سعى در استفاده از بهترین و استاندارترین روش انجام کار با گجتها و ابزار روز دنیا بوده، در همین راستا استفاده از فوم کنون و شامپو هاى تاچ لس از بهترین برندهاى شوینده انتخاب و مورد استفاده قرار گرفت.

استفاده از دستگاه فوم کنون و شامپو تاچ لس براى شستشو بدون دخالت دست بهترین روش مورد تایید در دنیا بوده و کاراکسسورى در همین راستا تمامی موارد صفر شویی و شستشوى خودرو مشتری خودش رو با استفاده از بهترین ابزار و شامپو هاى تاچ لس(بدون دخالت دست) انجام میده.

پیشنهاد کاراکسسورى استفاده از شامپوهای تاچ لس جهت جلوگیری از خط و خش روی بدنه خودرو میباشد.

عوامل کدری و ایجاد خط و خش روى بدنه خودرو - 036AF7ED 8542 4748 87B6 5723EFECAA12

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *