آغاز کار ما

از سال ١٣٩٢ فعاليت خودمون رو در زمينه خرده فروشى و تهيه و توزيع آپشن خاص و قطعات جانبي شروع كرديم.

فعالیت در شبکه های اجتماعی

در روز جمعه ٣ مهر سال ١٣٩٤ برابر با 29 May كانال تلگرامي و پيج اينستاگرامى كاراكسسورى رو راه اندازى كرديم.

درباره ما - lazy

احداث مجموعه کاراکسسوری در ایران

راه اندازی مجموعه تولیدی فروشگاهی و خدمات خودرویی کاراکسسوری در استان مازندران شهر تنکابن 

ثبت شرکت در ترکیه

و در سال ١٣٩٨ همزمان با احداث مجموعه کاراکسسوری در ایران, دفتر شركت در تركيه ثبت و تاسيس شد.

درباره ما - lazy

 

همواره یکی از اولویت‌های كاراكسسورى،تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرایند پیش از خرید آنهاست.

 

برای كار اكسسوري بسیار مهمه كه كاربر، کالای تخصصی مورد نیاز خودرو خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند.

همچنين برای اولین بار به تولید و ارائه محتوای ویدئویی آموزشی و تخصصی در زمینه معرفی و نقد آپشنهاي خودرو و بررسی جدیدترین لوازم جانبي و فن‏‌آوری‏ های این حوزه را آغاز کرد. هدف از تولید این ویدئوها بررسی دقیق‌تر محصول و شکل‌گیری تصویری دقیق‌‏‌ در ذهن مشتري هنگام خريد اينترنتي ميباشد.و هر لحظه در حال تست گجتها و آپشنها هستيم.

بجز فروش اينترنتي در مجموعه كاراكسسوري انجام كليه امور خودرويي اعم از نصب آپشن،انجام كليه امور ديتيلينگ،نصب كاور ،سراميك،پوليش و صفرشويي با استانداردهاي روز و همگام با تكنولوژي در حال انجامه 

و شما كاراكسسورى عزيز ميتونى با حضور در مجموعه از خدمات ما بهره مند بشيد.

همچنين ما در زمينه توليد اختصاصي قطعات جانبي ،فعاليت خودمون رو شروع كرديم و نسبت به توليد،نصب و فروش اينترنتي محصولات خودمون مشغوليم.با به ثمر رسوندن ايده هامون و توليد،بهمراه ارائه در داخل اون رو براى ارايه در بازارهاى جهاني نيز آماده مى كنيم.

 

پخش ویدیو